Sizden Gelenler

SİZDEN GELENLER

Paylaş:

Furkan Nesli, tevhidî haykıran öncü neslin gelişine vesile olacak inşallah... Derginin hangi güzelliğinden bahsedeceğimi bilemiyorum... Hocamızın Başyazısı, Öncü şahsiyetler, Hadis, Esma’ül Hüsna, İslam dünyasından ve Türkiye’den haberler bölümleri ve daha birçok kısmı hayatımızın kendi alanındaki noksanlarını tamamlama vazifesi görüyor... Allah bu dergiyle tanışmama vesile olanlardan ve dergi bünyesinde çalışan kardeşlerimizden razı olsun. Selametle ve esenlikle kalınız...

 

 (Öznur Ağan-Şanlıurfa)

 

 Selamün aleyküm, Furkan Nesli dergisini ilk sayısından itibaren severek ve beğenerek okuyorum. Konular çok güzel açıklanıyor, herkese hitap ediyor. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

(Cemil Biçer)

 

Rabbim daha çok kitleye ulaşmayı nasip etsin. Derginin ve tanıtım jeneriğinin hazırlanmasında emeği geçen kardeşlerimden Allah Razı olsun. Bir sonraki sayıyı heyecanla bekliyoruz.

(Faruk Eren)

 

Furkan Nesli dergisi ümmetin beklediği ve ihtiyaç duyduğu bir içeriğe sahip olmakla birlikte en ihtiyaç duyulan anda çıktı hamdolsun. En ihtiyaç duyulan anda ümmetin sesine kulak verip dergimizin çıkmasına vesile olan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun. Dergimizin daha çok kitleye ulaşıp daha fazla hasta kalpleri tedavi etmesi dileğiyle..

(Muhammed Yusuf-ŞanlıUrfa)

 

Öncü nesil olma arzusu taşıyanların aylık olarak tâkip etmesi gereken bir dergi, Furkan Nesli. Piyasayı araştırdım fakat Öncü Neslin hareket noktasını gösteren ve kırmızı çizgilerini öğreten Furkan Nesli gibi bir dergiyle karşılaşmadım. Kur’an’dan ve Sünnet’ten direkt beslenemeyenler, bu mükemmel çalışmayla endirekt beslenirler, çünkü dergi konularını ve mesajlarını bu iki ana kaynaktan almaktadır.. Rabbim bu dergide emeği geçenlerden razı olsun ve ilimlerini artırsın inşallah. Her zaman takipçiniz olacağız ve çevremize de yayacağız inşallah.

(Ebrar Göçer-Konya)

 

                Kıymetli okurlarımız; sayfamıza yorumlarınızla birlikte sorularınızı veya kaleme aldığınız deneme ve şiirlerinizi www.furkannesli.com adresinden gönderebilirsiniz.