Gündem

“Biz Kocaman Bir Aileyiz”

Paylaş:

 

FURKAN NESLİ YAYIN KURULUNDAN BAŞYAZARIMIZ ALPARSLAN KUYTUL HOCAEFENDİ’YE ZİYARET

                Furkan Nesli Dergisi Yayın Kurulu olarak 22 ay haksız yere Bolu F Tipi Cezaevinde tutulduktan sonra 5 Aralık mahkemesiyle tahliye edilen Başyazarımız Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin evine ziyarete giderek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik ve kendisiyle hasbihal etme imkânı bulduk. Bizi evinde misafir eden ve çok kıymetli anekdotlarıyla bizleri aydınlatan Başyazarımıza yayın kurulumuz ve siz değerli okurlarımız adına teşekkür ediyoruz.

                Furkan Nesli Yayın Kurulu olarak geçirdiği bu zorlu süreçte her daim yanında olduğumuz Başyazarımıza özel olarak “Biz Kocaman Bir Aileyiz” kapak başlığı ile hazırladığımız, unutulmayacak iki yılı anımsatan özel dergimizi kendisine hediye ettik.

                Başyazarımız Alparslan Kuytul Hocaefendi İslami Hareketin çizgisinde en ufak bir sapmanın meydana gelmemesi adına kendisi içeride talebeleri ve sevenleri ise dışarıda vermiş olduğu mücadele ile tüm mazlumlara, İslami camiaya örnek teşkil etti.

                Furkan Nesli Yayın Kurulu olarak Başyazarımıza çiçek ve plaket takdiminde bulunduk ve siz değerli okurlarımızın da duygularını ifade ettiğimiz notları kendisine ilettik.

                Notlarda şu ifadelere yer verdik;

                “Kıymetli Başyazarımız, ömrünüzü adadığınız Tevhid davasında dilinizle davanın sesi kaleminizle de Furkan Nesli Dergimizin hakkın gür sesi olmasına vesile oldunuz. Rabbim, davasına adanan bu güçlü yüreği ve kalemi korusun, Tevhidin kitlelere ulaşmasına vesile kılsın. Furkan Nesli Yayın Kurulu olarak mücadelesiyle yazdıkları aynı olan bir Başyazarımız olduğu için onur duyuyoruz. Furkan Nesli Yayın Kurulu daima yanınızda olacaktır. Rabbim yaşadıklarınızı Firdevs’i kazanmaya vesile eylesin. Geçmiş olsun.”

                Ziyaretimizden Görüntüler: