Sayı 141

Suç Örgütü İftirası Çöktü

Suç Örgütü İftirası Çöktü

(Ocak 2023)

Editörden:

Kıymetli okurlarımız, bu ay Başyazarımız Alparslan Kuytul Hocaefendi ve 9 Furkan Hareketi mensubunun gerçekleşen mahkemesinin sonucunu konu aldık ve sizlerle “Suç Örgütü İftirası Çöktü” kapak başlığı ile buluştuk. Gerçekleşen mahkemede 5 Furkan Hareketi mensubu tahliye edildi. Alparslan Kuytul Hocaefendi ve 4 Furkan Hareketi mensubunun ise tutukluluğunun devamına kararı verildi. Furkan Nesli Dergisi olarak bu kararı kınıyor ve Başyazarımızın bir an evvel tahliye edilmesini bekliyoruz. Kıymetli okurlarımız, dosyada suçlamalara dair delillerin olmaması ve mahkeme sonucunda 5 kişinin tahliye edilmesi atılan iftiraların çöktüğünün göstergesi olmuştur.

Bu sayımızda Başyazı bölümümüzde Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin cezaevinden ailesiyle yapmış olduğu telefon konuşmasından derlediğimiz “Can Feda Edilir, İman Feda Edilmez!” başlıklı yazıyı sizlerin istifadesine sunuyoruz. Konu ile ilgili olarak Dr. Murat Gülnar Beyefendi’nin kaleme aldığı “Hiçbir Güç Haklı Olanların Önünde Sonuna Kadar Duramaz” başlıklı yazısını sizlerle buluştururken Mustafa Şahin Beyefendi’nin kaleme aldığı “Zalime Biat Mi, Zalime İnat Mı?” başlıklı yazısını sizlerle buluşturuyoruz.

Ayrıca üç aylara girilmesi sebebiyle Fatih Çağraş Beyefendi’nin kaleme aldığı “Fırsat Ayları Olan Üç Aylar” başlıklı yazısını sizlerin istifadesine sunuyoruz. Konuyla alakalı farklı içerikler ve gündeme dair analizler de sizleri bekliyor.

Hayırlı okumalar…

Paylaş: