Teknoloji

Furkan Nesli Dergisi Mobil Uygulama Tanıtımı

Paylaş:

Furkan Nesli Dergisi olarak sizlerle mobil uygulamamızın çıktığının müjdesini paylaşmıştık. Hakkın gür sesi olmayı kendimize şiar edindiğimiz, toplumsal sorunlara çözümler sunmaya çalıştığımız, ümmetimizin kanayan coğrafyalarını gündeme getirdiğimiz dergimizde okuyucularımızla aramızdaki mesafeyi en aza indirmeyi hedefledik ve Furkan Nesli Dergisi olarak yayın hayatımızın 13. yılında Furkan Nesli Dergisi Mobil Uygulaması ile dijital platformdaki yerimizi aldık.

E-dergiye geçtiğimiz ve matbu yayınını durdurduğumuz 18 aylık süreçten sonra bu sayımızda sizlerle yeniden matbu yayın ile buluştuk. 18 aydan sonraki ilk matbu yayınımızda mobil uygulamamızın tanıtımını sizlerin istifadesine sunuyoruz…

Neden Mobil Uygulamaya Geçtik?

Faaliyetlerimizi mobil cihazlar üzerinden ulaşılabilir platformlara taşıdığımızda, siz kıymetli okurlarımıza daha kısa yoldan, kolay ve doğru ulaşmak, dergimize her an her yerden ulaşabileceğinize dair imkân sağlamak için mobil uygulamaya geçtik.

Mobil Uygulamamızı Geliştirirken;

  • Geçmiş ve güncel tüm dergi sayılarımızın yer almasına,
  • Kolay kullanımlı ve anlaşılır bir arayüze sahip olmasına,
  • Okurlarımızın internet kullanımına gerek duymadan yazı ve makaleleri okuyabilmesine,
  • Okurlarımızın yazarlarımıza ulaşma imkanına bir tık ile sahip olmasına,
  • Yeteneği olan okurlarımızın “Furkan Nesline Sen de Yaz” bölümü ile yazılarını bizlere kolay bir şekilde ulaştırmasına dikkat ettik.