İdeolojileri Tanıyalım

İnsanlık Ne Yapsa Da Huzur Bulamıyor

Paylaş:

“Haberiniz olsun; kalpler yalnızca Allah’ın zikriyle mutmain olur.”1

Kalpler ancak Allah’ı anmakla tatmin olup huzur bulacakken kalbinden Rabbini çıkaran insanoğlu ne yapsa da huzur bulamıyor… İslam Medeniyeti dışında kalan tüm gayrı medeni yönelişler insanlığı hızla bataklığa sürüklüyor…

  • 58 estetik ameliyat geçiren 33 yaşındaki ‘Human Ken Doll’ lakaplı Rodrigo Alves, bir burun ameliyatı daha olursa burnu çürüyüp, düşecek!
  • Rus tasarımcı Jenya Bolotov Avustralyalı ornitorenk türü hayvana benzemek için yüzünün farklı yerlerini 20 santim kadar gerdirdi.
  • Duymayı sevmeyen adam kulaklarını tamamen aldırdı.
  • 27 yaşındaki Hintli Manoharan, burun deliklerinden ince yılanları sokuyor ve ağzından çıkartıyor.
  • Sanat için yanağını oyup, dilini ikiye ayırdı! 13 yaşından bu yana vücudunda çeşitli değişiklikler yapan Genç Alman sanatçının son çılgınlığı, yanağına açtığı koca deliklerle yüzünü zombilere benzetmek oldu. 10 yılda vücudunun çeşitli yerlerine toplam 27 piercing, 8 farklı dövme yaptıran sanatçı kalça etinden kestirdiği parça ile de implant yaptırmış!
  • Ormana girdiğinizde “ateş yakmayın, çöp atmayın” gibi klasik uyarılar yerine “lütfen intihar etmeyin, hayat size verilmiş bir hediye, ailenizi ve arkadaşlarınızı düşünün” gibi ifadeler yazılı. Kimi bölgeleri gündüz saatlerinde bile ağaç sıklığından zifiri karanlık olan ormanda yetkililer her aramaya çıktıklarında en az bir cesetle karşılaşıyor.
  • Vücudunda 110 dövme 50 de piercing bulunan 56 yaşındaki Ted Richards’a bu farklılık pek yetmedi, papağanına benzemek için birçok operasyon geçirdi ve çevreden olumlu tepkiler aldığını, bunun hayatında başına gelmiş en güzel şey olduğunu söyledi.
  • Yüzüklerin Efendisi film serisini yüzlerce kez izleyen Luis Padron bir süre sonra kendisini Elf gibi hissettiğini düşünerek Elf gibi görünmek için estetik operasyon geçirmeye karar verdi. Şimdiye kadar girdiği birçok estetik operasyona 30 bin dolar ödedi. Tam olarak görünmek istediği yaratığa bürünebilmesi için yaklaşık 10 ameliyat daha geçirmesi gerekiyor.

Toplumları fıtrat dışı kanunlarla yönetip insanın farklı bir varlığa dönüşmesine sebep olanlar insanlığa asla kurtuluş reçetesi sunamazlar…

Devam Edecek…

  1. Rad, 28